"Život je nemocnice, v níž každý pacient umírá touhou změnit postel." - Charles Baudelaire


 
►Myslet si, že to, co si vysníte, se splní, je bláhové a naivní.◄
►I hoped that the night will be forever. The night is over and you left me and I stayed alone.◄

Nechci se tě vzdát

18. března 2017 v 17:10 | Líza |  Moje trable
Hi!
Pátrání v archivu číslo 1: Takhle nějak to dopadá, když se zamilujete do "naprostého čůráka"

Řekla jsem si, že se tě nevzdám. Ale už mě unavuje se neustále snažit. Unavuje mě to, jak přijedeš, napíšeš či zavoláš, jenom kddyž ty chceš nebo potřebuješ. A přemýšlel jsi někdy, co já? Co moje potřeby a přání? Na to nebereš ohledy. Jo, vyslechnout umíš, co? To ti jde na instagramu výborně, když z toho máš pak taky něco ty. Ale že by jsi si někdy řekl, já za ní přijedu, protože se jí něco stalo, to ne, to radši napíšeš, že nemáš čas.
Máš mě, jako hračku, pejska, který když pískneš, tak příběhne a udělá přesně to, co ti na očích vidí. A bohužel tohle já neumím ovládat a udělám přesně to, co chceš. A úplně přesně vím, že mě máš ve svý moci a bohužel já si neumím pomoci.
A kdybych chtěla něco já, tak to nemáš čas, nebo já nevím, co... prostě výmluvy... promiň, mám brigádu, ale jak ti mám věřit, když už jsem se nejednou spálila?
A nejhorší je, že já si ty naše společný chvíle, teda když už na ně dojde, opravdu užívám do poslední kapky celým svým tělem až do morku kostí, protože si ty hezký chvíle přeju zapamatovat, protože vím, že ty se můžeš zase kdykoli zbláznit a se mnou nepromluvit zase hezky dlouhou dobu. Užívám si toho, když mi můžeš psát, když si na mě zrovna chceš udělat čas, užívám si každého našeho rozhovoru a tvojí přítomnosti, abych se pak mohla probírát a trápit svojí zvrácenou osobností, kdy vymýšlím, proč zrovna nemůžeš a svůj žal utápím ve skleničce šampaňského, který mi právě zeje na stole, polykám hořké slzy, které mi tečou po tváři a dělám prostě blbosti, ale vím, že zítra se zase probudím a bude to zase na chvíli dobrý a možná se ozveš...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama