"Život je nemocnice, v níž každý pacient umírá touhou změnit postel." - Charles Baudelaire


 
►Myslet si, že to, co si vysníte, se splní, je bláhové a naivní.◄
►I hoped that the night will be forever. The night is over and you left me and I stayed alone.◄

Sebevražda?!

15. listopadu 2016 v 20:35 | Líza |  Moje trable
Hi!
"Narozeniny", to jediné slovo, které teď zrovna znamená to největší faux pas, co se mohlo stát. A on si to v klidu napíše. Napíše si to… abych si vzpomněla a nezapomněla, i když už takhle mě to dost trápí.


Pak se vám to vrývá do paměti znova a znova, naráží to do vás jak nárazová vlna a vy s tím nemůžete nic udělat, protože opravdu neumíte vrátit čas. S bolestí v srdci si uvědomujete, že líbat se s kamarádem nebyl vážně dobrý nápad, natož pak když jste byli zpitý pod obraz. A uvědomujete, že jste si tím možná zničili život, protože to ostatně děláte velmi často, teda ne že byste to měli na denním pořádku, ale už jste to párkrát udělali a samozřejmě, že to že jste byli zrovna mimo svou vlastní kontrolu, není omluva. Nevíte, jestli máte začít křičet, brečet nebo utíkat.


A najednou se vám zná, že skok pod metro je v tu chvíli nejlepší možný nápad. A pak už jenom uvažujete, jestli sražení metrem bolí alespoň úměrně bolesti, kterou působíte sami sobě a lidem (spíše klukům) kolem sebe. A naráz přichází další myšlenka a to ta, kolik lidí tím utrpí, když pod to metro vážně skočíte. Naštěstí dojdete k závěru, že toto číslo je podstatně vyšší než číslo lidí, kteří si uleví a nebo taky ne?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 padesatka padesatka | E-mail | Web | 9. prosince 2017 v 11:16 | Reagovat

Já určitě teda nechci, abys skákala pod metro..připiš si mě na seznam lidí, kterým by to bylo líto...!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama