"Život je nemocnice, v níž každý pacient umírá touhou změnit postel." - Charles Baudelaire


 
►Myslet si, že to, co si vysníte, se splní, je bláhové a naivní.◄
►I hoped that the night will be forever. The night is over and you left me and I stayed alone.◄

Listopad 2016

Sebevražda?!

15. listopadu 2016 v 20:35 | Líza |  Moje trable
Hi!
"Narozeniny", to jediné slovo, které teď zrovna znamená to největší faux pas, co se mohlo stát. A on si to v klidu napíše. Napíše si to… abych si vzpomněla a nezapomněla, i když už takhle mě to dost trápí.


Pak se vám to vrývá do paměti znova a znova, naráží to do vás jak nárazová vlna a vy s tím nemůžete nic udělat, protože opravdu neumíte vrátit čas. S bolestí v srdci si uvědomujete, že líbat se s kamarádem nebyl vážně dobrý nápad, natož pak když jste byli zpitý pod obraz. A uvědomujete, že jste si tím možná zničili život, protože to ostatně děláte velmi často, teda ne že byste to měli na denním pořádku, ale už jste to párkrát udělali a samozřejmě, že to že jste byli zrovna mimo svou vlastní kontrolu, není omluva. Nevíte, jestli máte začít křičet, brečet nebo utíkat.


A najednou se vám zná, že skok pod metro je v tu chvíli nejlepší možný nápad. A pak už jenom uvažujete, jestli sražení metrem bolí alespoň úměrně bolesti, kterou působíte sami sobě a lidem (spíše klukům) kolem sebe. A naráz přichází další myšlenka a to ta, kolik lidí tím utrpí, když pod to metro vážně skočíte. Naštěstí dojdete k závěru, že toto číslo je podstatně vyšší než číslo lidí, kteří si uleví a nebo taky ne?