"Život je nemocnice, v níž každý pacient umírá touhou změnit postel." - Charles Baudelaire


 
►Myslet si, že to, co si vysníte, se splní, je bláhové a naivní.◄
►I hoped that the night will be forever. The night is over and you left me and I stayed alone.◄

Zamilovaná

30. června 2013 v 23:57 | Líza |  Moje trable
Hi!
Asi všichni znáte ten pocit, když vám v břiše lítají motýlci, když ho vidíte, tak vám buší srdce jako o závod, div vám nevypadne z těla. Tak takový pocit jsem měla, když jsem ho poznala a čím jsem ho poznávala víc, tím jsem věděla, že se do něj zamilovávám vic a víc. Byla a jsem a možná i budu v tom až po uši.
Říkávala jsem, že nikdy mě nebude nikdo chtít, že nikdy nebudu mít kluka, že budu snad nadosmrti sama. Ale! Všechno se změnilo! Já nevím ani čím to je. Možná jsem dospěla? I když to asi ne..


Holky všechny, co si myslíte, že jste ošklivé a že vás nikdo nechce, tak pamatujte, že se najde někdo, pro koho budete celým světom a budete pro něj krásná!


Já bývala přesně taková. Stávala jsem před zrcadlem a prohlížela se a říkala si: "Vždyť takovou holku jako jsem já nemůže nikdy nikdo chtít!" A to, že kamarádky kolem mě střidali kluky jako na běžícím pásu a já furt nic, mému egu taky moc nepřidalo. Ale to bylo na základce a na vesničce.
Teď jsem na střední a těch 10 lidí ze třídy už nevídám a jsem šťastná, protože do toho kolektivu jsem vůbec nezapadala. Ale tady? Jsem zapadla! A jak se mi tady líbí!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama