"Život je nemocnice, v níž každý pacient umírá touhou změnit postel." - Charles Baudelaire


 
►Myslet si, že to, co si vysníte, se splní, je bláhové a naivní.◄
►I hoped that the night will be forever. The night is over and you left me and I stayed alone.◄

Můj duch :D

9. března 2013 v 19:39 | Šáša |  Moje trable

Hi!
Minulý týden jsem si trochu hrála s foťákem a vzniklo z toho tohle. Co tomu říkáte?
Vypadá to trochu jako duch. :DD Můj duch JJ

Věříte na duchy a celkem na magii? Já ano. Myslím, že něco jako duchové a možná i démoni existují. Myslím, že existuje i něco jako "čarodějky" a "čarodějové". Jsou to lidi, kteří se věnují magii a ve většině případů mají dar.

Znala jsem jednu takovou "čarodějku". Potkala jsem ji, na táboře asi před 6ti lety. Byla taková trochu ulítlá a docela praštěná, ale považovala jsem ji za kamarádku a měla jsem ji docela ráda. Jednou se nám s kamarádkou svěřila, (tak 4 roky zpátky) že umí ovládat magii. A opravdu to uměla. Dokázala nám číst myšlenky a zbavit nás bolesti, vidět duchy a dokonce předpovídat budoucnost.

Ze začátku jsem jí nevěřila. Ale pak mi dokázala, že to co říká je pravda. Seděli jsme takhle v chatce a ona mi řekla, ať na něco myslím a tak jsem začal přemýšlet a ona mi řekla skoro přesně na, co jsem myslela. Říkala jsem si: "Páni to není možné." Ona byla tím, čím jsem si vždycky přála být. Měla moc a uměla jí používat.

Ale pak mi ukázala, že mít moc, může mít i svoje stinné stránky. Totiž vidět do budoucnosti nemusí být někdy jenom peříčko. Když vidíte, jak někdo umírá, a vy nevíte, jak mu pomoc a vlastně ani nevíte, kde ten dotyčný je, pak je to těžký. V tu dobu vlastně ani nevěděla, jestli vidí budoucnost nebo přítomnost nebo dokonce minulost a teď už nevím, jestli to zjistila.

Věřím té holce doteď. Ještě teď někdy vídávám duchy. Je to taková odezva na to, jak jsme jí posílali promluvit si s duchy.

A co vy? Věříte na duchy, magii a kouzla? Já věřím, že v každým je nějaká magie a kouzla.


Autor: Kamarádka Šáša
Spoluautor: źivot a Líza 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Věříte na duchy, magii a kouzla?

Ano
Ne
Ano, ale jen na .....

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama