"Život je nemocnice, v níž každý pacient umírá touhou změnit postel." - Charles Baudelaire


 
►Myslet si, že to, co si vysníte, se splní, je bláhové a naivní.◄
►I hoped that the night will be forever. The night is over and you left me and I stayed alone.◄

Březen 2013

No je to možný? :D

30. března 2013 v 17:44 | Líza |  Moje trable
Hi!
Zdravím lidičky.. Jsem tu po delší době, já vím. Omlouvám se. Chtěla jsem sem dneska dát zase nějaké Ájiny skopičiny, ale bohužel jsem u táty, takže fotky tady bohužel nemám.

Ale mám pro vás jiný příběh.. :)

V neděli jsem měla mít "rande" s klukem. Chápete to? Já? Zrovna já? To není možný! Byla jsem štěstím bez sebe. Málem jsem doma skákala do stropu. :D Měli jsme jít do centra a tam trochu po krámech (i když docela paradox je, že mě nákupy nebaví a jeho taky ne) a potom nejspíš někam na jídlo. Ale co se nestalo. Bohužel nemůže přijít. Napsal mi, že ho to mrzí,
že nemůže přijít, protože má v neděli zápas. Napsal, že bych mohla přijít, ale já se tam bohužel nemám, jak dostat, tak jsme to zrušili. Ale půjdeme jindy :))


My cat Ája

16. března 2013 v 23:04 | Líza |  Moje trable
Hi!
♥Ona♥ Ája♥
Protože Ona je moje... a dokáže mi pomoc, i když je to pro tebe jen zvíře.. Protože já ji mám ráda víc než jakýhokoli člověka... Protože ona mě nezradí.. ona mi neublíží psychicky.. ona mi dokáže jen ublížit fyzicky... ale za to se pak lísá a mazlí.. tak proč jí to neodpusit?... JE DOKONALÁ! PRO MĚ! ANO!
Ona.. je moje princezna.. moje sluníčko.. moje všechno.. ale i moje trápení.. kolikrát jsem se jí nahledala venku a volala "Ájo, Ájo", ale naštěstí se vždycky vrátila.. kolikrát mě poškrábala, ale já jí to vždycky odpustila.. je to zvíře, ale můžu jí říct všechno a nikomu nic neřekne.. kouká na mě jako kdyby poslouchala.. a když je mi nejhůř.. přijde a lísá se.. Ona je DOKONALÁ!! ♥♥♥
Mám jí ráda :))

A teď ona a její kulišárny... :DDD
VIdejko, jak si milá Ájinka vleze do tašky potom, co mamka tašku položí na zem :D a to jste ještě neviděli, co se stalo předtím! A popsat to bohužel nejde a na videu to taky nemám :/
A její hraní si s utěrkou :D
Její póza :D


Umělecká :D


Vyskočila na hodně vysokou skřiňku, co máme v kuchyni jenom kvůli kaši, co je v té misce :D
Nikdo nepochopil, jak to dokázala :D


A takhle ujídám Líze z talíře :D
Samozřejmě, že jsem jí ho už dala :D


Schovka pod deštníkem :D

Kuk xD
Oblíbené místo - v tašce :))


A takhle mi pije pití :D
A kdyby jste viděli, co dělá, když na tu vodu nedošáhne.. Dá packu do skleničky a namočí si jí, pak vytáhne a olízne :D
No, není úžasná? xD

Takhle jsem jí načapala, chrápat mi v posteli.
Taková mrtvolka :)

"Tak už mě pořád nefoť, nebo budu křičet!"


Za kvalitu některých fotek se omlouvám. Pokračovaní příště. Maybe.
 
 
 
 
 
 
Pozn.: Videjko vložila na youtube moje kámoška Šáša..  

Můj duch :D

9. března 2013 v 19:39 | Šáša |  Moje trable

Hi!
Minulý týden jsem si trochu hrála s foťákem a vzniklo z toho tohle. Co tomu říkáte?
Vypadá to trochu jako duch. :DD Můj duch JJ

Věříte na duchy a celkem na magii? Já ano. Myslím, že něco jako duchové a možná i démoni existují. Myslím, že existuje i něco jako "čarodějky" a "čarodějové". Jsou to lidi, kteří se věnují magii a ve většině případů mají dar.

Znala jsem jednu takovou "čarodějku". Potkala jsem ji, na táboře asi před 6ti lety. Byla taková trochu ulítlá a docela praštěná, ale považovala jsem ji za kamarádku a měla jsem ji docela ráda. Jednou se nám s kamarádkou svěřila, (tak 4 roky zpátky) že umí ovládat magii. A opravdu to uměla. Dokázala nám číst myšlenky a zbavit nás bolesti, vidět duchy a dokonce předpovídat budoucnost.

Ze začátku jsem jí nevěřila. Ale pak mi dokázala, že to co říká je pravda. Seděli jsme takhle v chatce a ona mi řekla, ať na něco myslím a tak jsem začal přemýšlet a ona mi řekla skoro přesně na, co jsem myslela. Říkala jsem si: "Páni to není možné." Ona byla tím, čím jsem si vždycky přála být. Měla moc a uměla jí používat.

Ale pak mi ukázala, že mít moc, může mít i svoje stinné stránky. Totiž vidět do budoucnosti nemusí být někdy jenom peříčko. Když vidíte, jak někdo umírá, a vy nevíte, jak mu pomoc a vlastně ani nevíte, kde ten dotyčný je, pak je to těžký. V tu dobu vlastně ani nevěděla, jestli vidí budoucnost nebo přítomnost nebo dokonce minulost a teď už nevím, jestli to zjistila.

Věřím té holce doteď. Ještě teď někdy vídávám duchy. Je to taková odezva na to, jak jsme jí posílali promluvit si s duchy.

A co vy? Věříte na duchy, magii a kouzla? Já věřím, že v každým je nějaká magie a kouzla.


Autor: Kamarádka Šáša
Spoluautor: źivot a Líza