"Život je nemocnice, v níž každý pacient umírá touhou změnit postel." - Charles Baudelaire


 
►Myslet si, že to, co si vysníte, se splní, je bláhové a naivní.◄
►I hoped that the night will be forever. The night is over and you left me and I stayed alone.◄

My dream

19. února 2013 v 16:54 | Líza |  >My dreams<

Hi!

Stalo se vám někdy, že se vám zdál sen a potom jste našli něco, co by mohlo mít něco společného s vaším snem, ale už to nebyl sen?
Nedávno se mi zdál sen. Byl tak živej, jako ještě dlouho žádný.

Jela jsem vlakem (nejspíš domů). Vystoupila jsem na zastávce autobusu a postavila se do fronty. Stála jsem za takovýma docela pěknýma týpkama. A najednou se na mě otočili a jeden povídá: "Čau krásko." V normálním životě bych asi zrudla a utekla xDD, ale tady jsem zůstala stát a ani jsem nezrudla. Tady jsme si začali povídat a já zjistila, že se jmenuje Tomáš, ten druhý se jmenoval Matyáš a toho třetího si nepamatuju.
Přijel autobus a my jsme do něj nastoupili. Seděla jsem na Tomášovi a ten seděl vedle Matyáše. Po chvíli se Matyáš zvedl a na zastávce vystoupil. Tak jsem si sedla na jeho místo vedle Toma. My jsme si s Tomášem povídali (nepamatuji si o čem), ale po chvíli jsem usnula.
Pak jsem ucítila, jak mi dává pryč hlavu z jeho ramene. Dával jí pryč tak opatrně, abych se neprobudila. Ale já se probudila a zjistila jsem, že se blížíme k zastávce a že Tomáš stojí u dveří. Zavolala jsem na něj: "Tomáši, počkej." On se otočil a počkal, až k němu dojdu. Pak jsem mu něco řekla a on vytáhl z kapsy červenou fixku a napsal mi na ruku svoje číslo, políbil mě na tvář a vystoupil.

Pak jsem se probudila. Zapnula jsem počítač, a když jsem měla to číslo ještě v živé paměti, jen tak jsem ho napsala do vyhledávače. A můj milý počítač našel stránku v angličtině, jejíž nadpis zněl: "Phone number: _to_číslo_(teď si ho nepamatuju): Thomas"
Fakt nekecám, takhle to tam bylo. Koukala jsem na to, jako vyjevená. Ale nevím, co to může znamenat.

Byl to sen opředený záhadou. xDD
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama