"Život je nemocnice, v níž každý pacient umírá touhou změnit postel." - Charles Baudelaire


 
►Myslet si, že to, co si vysníte, se splní, je bláhové a naivní.◄
►I hoped that the night will be forever. The night is over and you left me and I stayed alone.◄

To si ze mě dělá srandu?

31. ledna 2013 v 22:48 | Líza |  Moje trable
   

HI!

To už snad ani není možný! Dělá si ze mě "pr***"? Tak tohle už vážně nechápu!?
Tak nejdřív se mnou nemluví. Pak si smaže profil. Přidá si mě na novém do přátel. Pak si mě z přátel odstraní. A teď si mě zase přídá. Tak, co to je proboha!? Pak mi lajkne moji profilovku. Dělá si srandu?
A dneska? Tak to už je nad moje chápání.
Jela jsem autobusem z Prahy jako obvykle domů. Jen dneska, kvůli vysvědčení jsem jela o hodinu dřív, protože nám zkrátili vyučování.
Na zastávce jsem potkala moji kamarádku, která bydlí ve stejné vesnici jako já. Sedly jsme si v autobuse na "čtyřku". Lucka si sedna na proti mě. A místa vedle nás byla volná. Pak si k nám přisedl nějaký kluk a nějaká paní/slečna (nevím). No a na zastávce, kde nastupuje, bylo vedle mě volno.
Shodou okolností, křičelo na zastávce nějaký dítě a já se zrovna otočila. No, a on nastupoval. Řikám si, ježiš to bude zase cesta.
A on si v pohodě, jako kdyby se mnou mluvil úplně normálně, přijde a zeptá se: "Můžu?" A ukázal na sedadlo. No, řekla jsem: "Jo." Ale co jsem měla říct? Ne, sedí zde můj neviditelný přítel. To by znělo trochu blbě. :DDDD
Takže celou cestu jsme už od téhle chvíle s Luckou neřekli ani slovo. Ani nevím, proč ona zmlkla. Ale možná to bylo tím, že jsem tak rychle ztichla já. Obě jsme zaritě koukali z okna. Já se nemohla ani pohnout a nevím, proč se mi chtělo strašně smát, a pak jsem si zase připadala hrozně smutná. A nejhorší bylo, že jsem přemýšlela nad úplnejma pitomostma, jako například proč Šimon zase usnul, prč ten pes venku je zrovna černý a proč se čas nedá vrátit zpět...... no prostě úpně největší blbosti. Jen abych zaměstnala mozek.
No, jako moc do smíchu mi neni. Spíše trochu do pláče. Ale řekla bych, že možná za deset let, až si to přečtu, tak se tomu zasměju. xD

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama